Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat yaptırılması, her türlü emlak satın alınması, satılması, parselasyon, plan, proje gibi hizmetlerin yapılması, her türlü turistik tesis inşaa etmek, işletmek, kiralamak, kiraya vermek, otel, motel, lokanta ve benzeri tesisler inşaa etmek, işletmek, satın almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek, her türlü mütaahhit hizmetlerinin yapılması, yaptırılması, resmi ve özel ihalelere girilmesi, her türlü taahhüt ve mümessillik işleri yapan kuruluşumuz;

1998 yılında, şirketimizin Topçular Kışla caddesinde bulunan arazileri üzerinde APEK ve ÜRETSAN ortaklığı sonucunda 810 bağımsız bölümden meydana gelen Üretmen-Apek İş Merkezi tesis edilmiştir. Bu iş merkezinin toplam 34.799 m2 lik 404 adet bağımsız bölümü ÜRETSAN firmasına ait olup, bağımsız bölümler müşterilere kiralama yöntemiyle pazarlanmaktadır. İş Merkezimiz, imalat ağırlıklı firmalara hizmet vermektedir.

İstanbul Cağaloğlunda bulunan Üretmen İş Hanı 137 bağımsız bölümden oluşmakta olup, bağımsız bölümler müşterilere kiralama yöntemiyle pazarlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için.........

 

ÜRETSAN
1998 yılında, şirketimizin Topçular Kışla caddesinde bulunan arazileri üzerinde...
» devamı
SÜPERATEŞ
Ortadoğu ve Balkanları nen büyük refrakter malzeme üreticilerinden biri olan...
» devamı
GAMMAPAK
Gamma-Pak Işınlama Tesisi, Gamma-Pak Sterilizayon Sanayi Ticaret A.Ş. ...
» devamı
ESENMERKEZ
Esenmerkez Alışveriş Merkezi 2002 yılı içerisinde faaliyete geçirilecek olup...
» devamı
EMAŞ
1969 yılında kurulmuş olan Emaş, üstün kaliteli üretimi ve ciddi hizmet anlayışı ....
» devamı